You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Виробники продукції

Leatt

Leatt Перші зразки захисту шиї від компанії Leatt з'явилися на початку 2000 років. Тоді доктор Кріс Літт із Південної Африки, щойно посадивши свого сина на його перший мотоцикл, став свідком трагічної смерті знайомого мотоцикліста Алана Селбі. Після цієї події доктор Кріс вирішив розробити захист для шиї, який би рятував мотоциклістів від переломів шиї при падіннях.

Polisport

Polisport Група Polisport plastic, що спеціалізується на виробництві оригінального (OEM) мото пластику та аксесуарів для ендуро та кросових мотоциклів. Компанія успішно зарекомендувала себе як лідер ринку зі зростаючою міжнародною присутністю. Основні продукти марки Polisport Off-Road є оригінальні пластикові деталі для ендуро та кросових мотоциклів (ендуро та ATV, мотокрос та супермото).

Joes No Flats

Joes No Flats На початку 1980-х років, почалася ера гірських велосипедів, яка торкнулася і теперішнього власника фірми – Джо. Беручи участь у змаганнях на великі відстані на південному заході США в сухих пустельних гірських районах, багато гонщиків страждали від проклів, як і Джо. Страждаючи від нескінченних проколів шин у своїй повсякденній їзді, він знав, що щось мало б бути зроблено, щоб вирішити цю проблему. Після кількох років і місяців нон-стоп випробувань у пустелі, горах і долинах, до Джо нарешті, спало на думку ідеальна відповідь: Super герметик Джо плюс безкамерні Системи Джо.

Kopyl Bros

Kopyl Bros Kopyl Bros – власний бренд, створений у 2010 році, для внутрішнього ринку України. Під брендом Kopyl Bros ми об'єднали переваги високої якості продукції та доступної ціни завдяки прямим контрактам з виробниками запчастин та аксесуарів. Завдяки цьому ми маємо можливість швидко реагувати на потреби ринку та підтримувати повні гарантійні зобов'язання перед вами.

Shift

Shift Заснований у Морган-Хілл, штат Каліфорнія (США), SHIFT з'явився на мотоциклетній сцені в 1997 році і виріс у міжнародний бренд, що виробляє інноваційний одяг для їзди на мотоциклі для ринків усього світу. SHIFT завжди був вибором для тих, хто шукає щось унікальне та свіже, і ми зосереджені на злитті творчих впливів зі світу мотокросу та спортбайків, стиль життя та моду відображені у всіх наших продуктах.

100 Percent

100 Percent Відомі окуляри для мотокросу "Ride 100 Percent" це фірма, яка була заснована вдома Дрю Ли - механіком, закоханим у мотокрос ще з дитинства. "Ride 100 Percent" розпочали свій шлях із виробництва захисту гідролінії гальм та пластику для байка від оплавлення глушником. Ця продукція швидко здобула популярність серед відомих американських гонщиків, завдяки яким багато райдерів їздили з логотипом 100% просто тому, що це було круто. Проте, випустивши перші футболки Дрю зрозумів, що хотів би займатися виробництвом одягу.

USWE

USWE Місія USWE - розробляти та виробляти рюкзаки та гідросистеми, які ви зможете використовувати в гонці із супер-спортивною посадкою, так що б вага рюкзака не відчувалася. USWE виготовляє рюкзаки без підстрибування, починаючи з 2007 року. Рюкзаки ідеально підходять кожному спортсмену на індивідуальному рівні припасування. У всіх наших рюкзаках та гідраторах використовується наша запатентована конструкція ременів NDM No Dancing Monkey, завдяки якій рюкзаки USWE на 100% не підстрибують. Унікальна форма та підвіска дозволяють максимально щільно прилягати рюкзаку до тіла, не впливаючи на вашу здатність дихати чи рухливість тіла. NDM™ No Dancing Monkey - це наша відзначена нагородами запатентована технологія фіксації рюкзака, яка забезпечує ідеальну посадку та відсутність підстрибування на спині. Особливість кріплення – це еластичні 4-точкові ремені, які дозволяють дуже щільно притискати рюкзак, не впливаючи на вашу здатність дихати або свободу пересування. Крім створення рюкзаків і гідросистем, USWE також виробляє напоясні сумки з гідросистемами, сумки на стегнах, захисні рюкзаки, а також міські рюкзаки. USWE розробили спеціальні серії рюкзаків для різних видів спорту, таких як: - гірський велосипед, - мото ендуро, - біг і трейлраннінг, - рюкзаки для зимових видів спорту (бігові лижі та швидкісний спуск).

Bel-Ray Oil

Bel-Ray Oil Компанія BEL-RAY була заснована в 1946 році і за більш ніж за 60 років своєї історії, довела найвищу якість своїх продуктів для мотокросу, дорожніх та гоночних мотоциклів, а також водної техніки. BEL-RAY випускає продукцію, що застосовується в космічній, автомобільній, харчовій промисловості, енергетиці, судноплавстві, армії, видобутку корисних копалин, важкій та легкій промисловості.

POD Active

POD Active Історія POD Active почалася в 2005 році в Торкі, Австралія, коли у фахівця з полімерів та композитних матеріалів та фанатика мотоциклів Джеффа Мелоуні виникла ідея знизити ризик та серйозність травм зв'язок у спорті, не обмежуючи продуктивність або не ставлячи під загрозу комфорт. З того часу POD Active перетворилася на глобальну компанію з розробки продуктів, що спеціалізується на спільному захисті елітних спортсменів та активних людей.

Royal Purple

Royal Purple Royal Purple, розташована в Портері, штат Техас, виробляє широкий асортимент високоефективних мастильних матеріалів майже для кожного споживача та промислового застосування.

Xeccon

Xeccon

Magic Shine

Magic Shine

Maxima

Maxima Заснована в 1979 році Maxima є одним з найбільш значущих гравців на ринку гоночних аксесуарів. Десятиліття активного розвитку дозволили розробити високопродуктивні технології. Наша компанія вірна своїм традиціям, і продовжує брати активну участь в авто, мото та вело спорті. Ми прагнемо забезпечити максимальну якість для всіх, хто користується продукцією Maxima.

Ride Concepts

Ride Concepts Компанія Ride Concepts – райдери і завжди ними були. Пов'язані любов'ю до ґрунту та швидкості, ми створили бізнес в активному виді спорту та на відкритому повітрі, щоб могли залишатися поряд із мрією про щоденну їзду. Ми поставили собі за мету - безкомпромісний комфорт у їзді. Восени 2018 року була запущена компанія Ride Concepts, що спеціалізується на взуттєвій продукції для гірських велосипедів, яка запропонувала повний асортимент технічно орієнтованого та індивідуального продукту для чоловіків, жінок та підлітків.

Pro Filter

Pro Filter PRO FILTER Premium Filters - виробник преміум масляних та повітряних фільтрів, що входить до складу компанії Maxima Racing Oil. Фільтри ProFilter Premium Oil Filters виготовлені за технологією M-Pleat. Ця технологія заснована на використанні конструктивно структурованого паперу, що дозволяє збільшити площу фільтрації та підвищити здатність утримування забруднень.

SBS Friction

SBS Friction SBS - Scandinavian Brake Systems це Данська компанія, що має понад 50 річну історію виробництва елементів та деталей гальмівних систем. SBS була першою компанією, що виробляла покращені гальмівні колодки для дискових гальм мотоциклів, починаючи з 1964 року. Сьогодні SBS є одними з лідерів ринку, чиї товари продаються по всьому світу в більш ніж 40 країнах. Асортимент післяпродажного обслуговування є одним з найширших, що охоплює будь-яку марку, будь-яку модель, щороку з моменту появи першого мотоцикла з дисковою гальмівною системою.

BOOSTane

BOOSTAN є лідером на ринку якісних прискорювачів октанового числа. Ми пропонуємо підвищувачі октанового числа для кількох типів продуктивності, включаючи щоденні підвищувачі октанового числа, гоночні, високопродуктивні присадки та морські підсилювачі.

AFAM

AFAM Технологічні продукти AFAM використовуються різними гоночними командами та провідними виробниками по всьому світу. Досвід, отриманий з моменту його створення в 1978 в дослідженнях і розробках GP500, MotoGP, SBK і MX1, привів до збільшення вироблених деталей. Завдяки знанням, отриманим у напрямках "Street", "Оff-Road" та "Racing", ми розробили власні ноу-хау для забезпечення виробництва високоякісних зірочок та ланцюгів. Для вторинного ринку пропонується велика програма, щоб задовольнити всі вимоги мотоциклістів. AFAM – це бренд світового рівня. Ми хочемо поділитись з вами нашою пристрастю.

Power ServiceRegina

Regina

Renthal

Renthal Renthal є світовим лідером у виробництві, проектуванні та продажу запчастин та аксесуарів для мотоциклів та ATV техніки. Виробнича лінійка компанії охоплює широкий спектр продукції для мотокросу, квадроциклів, велосипедів та тріальних мотоциклів. На ринку Renthal лідирує з такими продуктами, як керма, грипси, кріплення керма, важелі, зірки, ланцюги та гальмівні колодки. Renthal є світовим брендом, чиї виробничі потужності знаходяться у Манчестері, Великобританія.

Fox Head

Fox Head Fox Racing на сьогодні це найбільш визнана та найкраща марка одягу у світі мотокросу. Fox Racing був заснований в Морган Хілл, штат Каліфорнія в 1974 році. Fox Racing виробляє повну лінію штанів, футболок, рукавичок, шоломів, бот та захисту для мотокросу у всьому світі, компанія також пропонує повну лінію як спортивного високоякісного, так і стильного повсякденного одягу.